OTO PAS ÖNLEME SİSTEMLERİ

 

0-1 yaş arası otomobillere uygulandığında , ömür boyu paslanmazlık garantisi veren bu sistem alt gövde yüzeyi ile birlikte tüm yüzeyi ile birlikte tüm kapalı iç yüzeylere,kat,ek ve dikiş yerlerine özel pompalar ile uygulanır.2. el satışlar için son derece etkili bir faktördür.

PAS ÖNLEME SİSTEMİ (alt gövde)
Pas önleyici malzeme yalnızca alt gövde yüzeyine ve ön-arka çamurluk içlerine uygulanır.Alt gövdenin çeşitli zararlı etkenlere karşı korunması için son derece etkilidir.

PAS DURDURUCU+PAS ÖNLEME SİSTEMİ
Paslanmaya henüz başlamış otomobillerde varolan pasın niteliği değiştirilir ve paslanma durdurulur.Ardından pas önleme sistemi uygulanır.

Özel koruma sistemleri uygulanmamış otomobillerdeki paslanmasorununu tamamen ortadan kaldırır.Sonuçta 0-1 yaş arasındaki otomobiller ömür boyu paslanma tehdidinden uzak bir yaşam sürdürürler.

 

Sistem profesyonel uygulamaya yönelik özel aletler ile otomobilin alt gövde yüzeyi,kapı iç yüzeyleri,marşpiye ve profil içleri,kat,ek ve dikiş yerleri gibi paslanmaya duyarlı tüm yüzey ve noktalarına uygulanır.

Kullanılan kimyasal bileşim, kaynak birleşim bölgelerine ve kapalı bölgelere nüfuz eder.Bileşim aşınmaya dayanıklıdır,zama içinde kuruyup dökülmez,sürekli esnek yapısını korur ve sadece otomotiv sektörüne yönelik üretildiği için yanma tehlikesi taşımaz.

NEAT CAR Pas Önleme Sistemi, yıllık kontrol ve bakımları ile birlikte,Türkiye'nin çeşitli yerlerinde bulunan NEAT CAR yetkili istasyonlarında ÖMÜR BOYU GARANTİ ile uygulanır.Bu garanti , araç satılsa dahi , bir sonraki sahibine devreder.